חדשות

תינוקות של בית רבן שופכים את ליבם ● גלריית תמונות

ילדי החיידרים בכפר חב"ד וילדי קיטנות חב"ד בישראל, פקדו היום את חדרו של הרבי ב770 בבית אגודת חסידי חב"ד '770' בכפר חב"ד

קרא עוד

"להתפלל ולשפוך את ליבם" ● גלריית תמונות

הרבי אמר ביחידות כי "יבואו זמנים שיוכלו לבוא בכפר חב"ד להתפלל ולשפוך את ליבם". היום בכפר חב"ד, יום ההילולא ג' בתמוז של הרבי, הגיעו אנשים נשים וטף להתפלל ולהתקשר לרבי ב"נחלת אדמו"רי חב"ד בארה"ק" כלשונו של הרבי. COL מגיש: גלרייה מחממת מתפילת שחרית ב 770 בכפר חב"ד

קרא עוד

אברכי "לב לדעת" התוועדו עם ה'חוזר' -ב'770'

קבוצת אברכים מובחרים מרשת כוללי הערב "לב לדעת", השתתפו בהתוועדות מיוחדת עם ה'חוזר' הרב יואל כהן ב-770 בכפר חב"ד ■ הרב יואל כהן ניאות להקדיש ערב שלם להתוועדות עם האברכים, במהלכה הסביר ר' יואל נקודות יסודיות בספר התניא, המחיש את צורת החיים לפי חסידות ודיבר על התקשרות לרבי ועל ההכנות ליום הגדול והקדוש ג' תמוז

קרא עוד

הנכם מוזמנים לחוויה רוחנית בלתי נשכחת לרגל יום הגדול והקדוש ג' תמוז

לקראת יום הגדול והקדוש ג' תמוז בבית אגודת חסידי חב"ד '770' מזמינה הציבור הרחב להשתתף בתוכנית מיוחדת ומקורית, אנחנו נארח אתכם ונעניק לכם חוויה רוחנית וחסידית יוצאת-דופן. בתוכנית: יום ג' בתמוז (06/יולי) בשעה 19:00– לימוד מאמר '' ואתה תצוה '' בחברותה עם תלמידי תו"ת המרכזי 20:00-סיור מודרך ב'770' - תולדות והיסטוריית "770", צפייה במצגת מרגשת על הרבי, צפייה במצגת מרגשת על הרבי כתיבת פ"נ, תפילה ב'חדר הרבי' 21:00- התוועדות ייחודית עם הרב צבי גרינוולד מוותיקי המחנכים בארץ , כיבוד כיד המלך.

קרא עוד

גנים בתי ספר וקייטנות הנכם מוזמנים לחוייה חסידית ב'770'

לקראת סוף שנת הלימודים והחופש הגדול מוזמנים ילדי הגנים בתי ספר וקייטנות לסיור בבית אגודת חסידי חב"ד-'770' בכפר-חב"ד ולהותיר חותם על השנה בחוויה חסידית ■ "מטרת הביקור היא להשאיר לתלמידים לחלוחית חסידית שתזכיר לתלמידים במהלך הקיץ את הצורך ב'התקשרות' לרבי" אומר מנהל בית אגו"ח '770', הרב מנחם לאטר- המשך הידיעה בכתבה המלאה .

קרא עוד

סטודנטים מחו"ל ביקרו והתרשמו בבית '770'

בשבוע האחרון, הגיעה ארצה קבוצה של 40 צעירים וצעירות לפרויקט של "ישראלאנק" אירגון חב"ד בקמפוס העולמי. בתוכנית הביקור בארץ, הצעירים למדו חצי יום, וחצי יום טיילו ■ במהלך שהותם בכפר-חב"ד, ביקרו הצעירים בבית אגודת חסידי חב"ד '770', שם שמעו אודות ''770' מפי מנהל בית אגו"ח הרב מנחם לאטר ונכנסו לתפילה קצרה בחדר הרבי לסיפור המלא

קרא עוד

סוכני נסיעות, מועדונים ובתי ספר הנכם מוזמנים לחוייה יחודית ב-'770', ובכפר חב"ד

בואו להתרשם ולחוות מקרוב את עולמם של חסידי חב"ד, לחוש את השמחה החסידית, לגעת, לראות ולהתעלות, וגם לשאול שאלות המעניינות אתכם . בביקור תסיירו ב-'770' – העתק בית-מדרשו של הרבי מליובאוויטש, בפרדס האתרוגים ובמאפיית מצות שמורות בכפר-חב"ד ובכריכיה לספרי קודש בסגנון עתיק .

קרא עוד

עשרות השתתפו בכינוס תורה ב-770

עשרות מתושבי כפר חב"ד ומהמושבים הסמוכים הגיעו ביום שני א' דחול המועד פסח לכינוס תורה שנערך בבית אגו"ח 770 בכפר חב"ד • המשך הדיווח וצרור תמונות בכתבה המלאה

קרא עוד

מחלקת החסד של אגודת חסידי חב"ד דואגת לאנ"ש

בימים אלה מחלקת מחלקת חסד ורווחה שעל ידי אגודת חסידי חב"ד באה"ק כסף עבור קמחא דפסחא למשפחות מאנ"ש באה"ק, התמיכה מחולקת למשפחות מאנ"ש שפנו לאגו"ח ■ חלק גדול מהכספים המחולקים השבוע, ניתן על ידי קהילות ווענסען וס' מנדה בראשות השליח ורב הקהילה הרב יוסף טייב שהחליטו השנה לאסוף כסף ולשלוח אותו למען קמחא דפסחא שיחולק על ידי אגו"ח למשפחות אנ"ש באה"ק הזקוקים לסיוע לכבוד חג הפסח ■ הכסף גוייס בין החברים ונשלח לפני זמן לא רב עם הרב מנחם לאטר, מנהל בית אגודת חסידי חב"ד באר"ק ת"ו.

קרא עוד

יו"ק קק"ל בביקור ב- 770

הייתי רוצה לקחת חלק בפעילות של חב"ד', במילים אלו חתם יו"ר קק"ל מר אפי שטנצלר את ביקורו הממושך בבית אגודת חסידי חב"ד - 770, מר שטנצלר הגיע למקום יחד עם ידידו, שליח הרבי בגבעתיים, הרב יוסף יצחק בקרמן

קרא עודמפקדים משמר הגבול בישראל בביקור בכפר חב"ד לקראת חג הפסח

מפקדים משמרת הגבול בישראל ערכו היום (חמישי) ביקור בבית אגו"ח '770' ובכפר חב"ד בראש צוות מפקדי וקציני המרחב, רב היחידה הרב יצחק בליכבר הוזמן ע"י מנהל בית אגו"ח '770 לסיור ב'770'. לכבוד הביקור תואם עם יו"ר הוער הרב בינימין ליפשיץ ישיבת צוות להחזקת הביטחון בכפר חב"ד, בתום הישיבה, פנו האורחים לבית 'אגודת חסידי חב"ד - 770' שם קיבל את פניהם מנהל בית '770' הרב מנחם לאטר לאחר הסבר על תהליך בניית- '770', האזינו להרצאה על חג הפסח ברוב שירה וזימרה מהרב טוביה בולטון מראשי ישיבת בכפר חב"ד לאחר ריקוד סוחף ישבו המפקדים לצפות במצגת מולטימידיה על ארץ ישראל במשנת הרבי מיליובאוויטש, לתפילה בחדר הרבי וכיבוד קל במהלך הביקורהמפקדים ביקרו בכריכיה רובר ובמאפיית המצות שמורות שבכפר חב"ד.

קרא עוד

בית הרבי מיליובאוויטש- '770'-שוקק חיים- גלריה תמונות של השבוע

כליפני שנה אם פתיחת המרכז המבקרים בבית הרבי מיליובאויטש- '770' -כפר חב"ד ,התרחבה הפעילות ב'770', כעת ביום רגיל אפשר לראות עשרות אברכים ויהודים המגיעים ללמוד תורה בצוותה, שיעורי תורה נוספים ולהתפלל ב'חדר הרבי'. מאות הם המבקרים המתרשמים מדי יום במקום. השנה כבר ביקרו מעל 9000 איש שבתוכם 140 קבוצות מרחבי הארץ מכל הזרמים וגילאים, חיילים,נוער, ילדים מבוגרים,גימלאים, אנשי ציבור ועוד. לקראת פסח כבר נרשמו עוד 40 קבוצות. הרב מנחם לאטר, מנהל בית הרבי-'770', אומר שהצלחה האמורה היא הודות הצוות המקצועי והמסורה לפעילות של המקום ובפרט להרב טוביה בולטון ראש ישיבה אור תמימים , מרצה ו'גיטריסט בכיר לקבוצות המתקרבים לתורה ומצוות, ר' דניאל אורנשטיין נגן אורכודיום ר' ראובן ואביו ועלוול מרנץ נגנים קלרינט ופיאנו והרב דניאל רוזנטל אחראי על הקבלת והדרכת הקבוצות.

קרא עוד

חוגגים בר מצוה ב'770'

בתמונה, הרב אליעזר ברוד, רב של הישוב כרמי יוסף, עם משפחת מקורבים לחב"ד, בבר מצוה של בנם השבוע ב'770'. בית אגודת חסידי חב''ד בכפר חב''ד מזמין אתכם לציין ולחוות את הרגעים המרגשים בחייכם באווירה חסידית במקום המחזק ומעורר את רגש ההתקשרות לרבי שיהפוך את האירוע לבלתי נשכח... כאן בבית הרבי תוכלו לערוך כל שמחה ברית, תספורת, בר מצווה, חופה, קבלת פנים ושבע ברכות, יום הולדת או כל יום מיוחד ומשמעותי בחייכם... באולם עד 100 משתתפים באופן מקורי, אותנטי ומרגש. כאן בבית הרבי '770' תחוו ותרגשו את אורחיכם בכניסה ל'חדר הרבי' (העתק מדויק) לתפילה, בקשה והודאה לבורא עולם על השמחה במעונכם. ביום בו אתם עורכים שמחה משפחתית בבית הרבי' '770' תוכלו להיכנס לתפילה וכתיבת 'פדיון-נפש' ב'חדר הרבי'. (בתיאום מראש) ניתן לשלב ביום האירוע (לפניו או אחריו) סיור לימודי והנאה בכפר חב''ד לקבוצה המשפחתית

קרא עוד

מפקד מחוז מרכז סגר מעגל בביקור בכפר-חב"ד

ניצב ניסים מור מפקד מחוז מרכז במשטרת ישראל התארח אתמול (חמישי) בכפר-חב"ד. בפתח הביקור, נפגש האורח, כשאליו נילווים ראש לשכתו רפ"ק ברק ערוסי, סנ"צ גבי שובל, מ"מ מפקד מרחב נתב"ג, וסנ"צ יגאל שבתאי המועמד להחליפו בתפקיד, במשרדי המועצה האיזורית עמק לוד, שם קיבלו את פניהם יו"ר המועצה האיזורית עמק לוד מר מנשה משה, וסגנו, יו"ר כפר-חב"ד ר' בנימין ליפשיץ, ידידו הטוב של ניצב ניסים מור. במהלך הפגישה, סקרו בפניהם מארחיהם, את הישובים במועצה האיזורית, ובכללם כפר-חב"ד, ואת הצרכים המיוחדים שלהם. משם יצאו האורחים לביקור במכללת "בית רבקה" שכפר-חב"ד ב', שם קיבל את פניהם מנהל המכללה הרב שמואל חפר, שהזכיר לטובה את אחותו שלמדה בבית הספר לפני כארבעים שנה. משם פנו האורחים לביקור במאפיית המצות, וניצב ניסים מור, ניסה את כוחו ברידוד הבצק. הביקור נחתם בביקור בבית אגודת-חסידי-חב"ד '770' בכפר-חב"ד, ב"חדרו של הרבי", בתפילה ובהנחת תפילין. האורחים צפו בוידאו על הרבי, ומארחיהם שוב הפתיעו את האורח, כאשר הגישו לו את כרטיס התלמידה של אחותו בעת שלמדה ב"בית רבקה". ניצב מור, התרגש ואמר כי הוא מרגיש שהוא "סוגר מעגל", וסיפר כי אף הוא התחנך בבית ספר חב"ד בקריית גת, שנוהל אז על-ידי הרב זלמן אבלסקי. בסיום הביקור, הודה ניסים מור על הביקור החשוב, והבטיח לשוב ולבקר בכפר-חב"ד.

קרא עוד

הרב מנחם ברוד, דובר חב"ד, בהרצאה לאנשי אקדמיה ב-770

ביום שישי אחרון הגיעה לביקור ב-770 קבוצה של כ-90 אנשי אקדמיה. הם שמעו הרצאה מפי הרב מנחם ברוד, דובר חב"ד ועורך שיחת השבוע. הרב ברוד דיבר על תפקידה של תנועת חב"ד בארץ הקודש ובעולם. במהלך ההרצאה העלו המשתתפים שאלות , ושביעות רצון ניכרה בפני כולם מתשובותיו של הרב ברוד. בסיום ההרצאה נכנסו כולם לתפילה בחדר הרבי ב'770' המתנהל ע"י הרב מנחם לאטר, ולאחר מכן התכבדו בכיבוד קל.

קרא עוד

ליל י' שבט: התוועדות בבית אגו"ח-'770' - גלרייה

בליל היום הקדוש, י' שבט, נערכה התוועדות חסידית בבית אגודת-חסידי-חב"ד '770' בכפר-חב"ד, שאורגנה על-ידי אברכי הכולל הפועל במקום בראשות הרב שלום-דובער לבקובסקי. עם המשתתפים התוועד הרב ברוך-בועז יורקוביץ, רב שיכון חב"ד בלוד, שעות ארוכות .

קרא עוד

י' שבט: מעל 2000 ילדים קיבלו החלטות טובות ב-770 - גלרייה

עשרות קבוצות של תלמידים ותלמידות מכל רחבי הארץ, פקדו ביום חמישי י' שבט, יום ההילולא של כ"ק אדמו"ר הריי"צ נ"ע, ויום קבלת הנשיאות על-ידי הרבי, בבית אגודת-חסידי-חב"ד '770' בכפר-חב"ד, שם נערכה עבורם תוכנית מיוחדת ומרתקת, ביוזמת מנהל בית '770' ר' מנחם לאטר ועוזרו הרב דניאל רוזנטל. תחילה, התיישבו הילדים וצפו בוידיאו מהרבי, כתבו פ"נ לרבי, והאזינו לדברים על התייחסותו המיוחדת של הרבי לבית '770', ועל היום הקדוש י' שבט. התלמידים למדו את ה'מאמר' 'באתי-לגני', ונחסו להתפלל ולקרוא תהחלים ב"חדרו של הרבי", שם אמרו את 12 הפסוקים, וקיבלו החלטות טובות לקראת היום הקדוש יו"ד שבט.כל הפעילות הוקדש לעילוי נשמת ר' רפאל עמוס ב"ר אהרן קרניאל ע"ה , והכיבוד לזכות משפחת לסרי להצלחה בגשם וברוח ולרפואה שלימה - מרים חיה בת פרחה.

קרא עוד