חדשות

מקורבי בית חב"ד יהוד היגיעו להתרשם ולהתפלל ב'חדר הרבי'

שליח הרבי ביהוד, הרב שמואל וואלף היגיע לאחרונה עם קבוצת ממקורבי בית חב"ד להתרשם מהקדושה של '770' ,לאחר דברי הסבר מפי הרב מנחם לאטר מנהל בית אגו"ח,על ההיסטוריה של הבית שנבנה לפני עשרים ושתים שנה על פי בקשתו של הרבי מליובאוויטש כתעתיק למרכז חב"ד העולמי-770 בברוקלין, פנו האורחים לצפות בסרט וידאו על הרבי מליובאוויטש. האורחים כתבו פ"נ (=פדיון נפש) לרבי,חתמו הפ"נ הכללי לטובת מתפללי בית חב"דבעולעם ישראל בכלל ונכנסו להתפלל ב"לחדר של הרבי" , אשר שוחזר בדייקנות בדומה ל"חדרו של הרבי" בבית '770' בניו-יורק.

קרא עוד

בית '770' אירח לכבוד החג קבוצות מרחבי הארץ

גימלאי עיריית רמת גן הגיעו לביקור בבית אגודת חסידי חב"ד-770 בכפר-חב"ד ושמעו הרצאה מפי מנהל בית אגו"ח ר' מנחם לאטר על עניני החג. האורחים קיימו את מצוות החג וחלקם לראשונה בחייהם בירכו על הלולב. הם קיימו ואת מצוות "ושמחת בחגיך" עם המוזיקאי ר' דניאל אורנשטיין. האורחים צפו בוידאו מהרבי, וסעדו בסוכת '770' כשהם מאזינים להיסטוריה של בית '770'. האורחים ביקרו גם במטע האתרוגים של משפחת

קרא עוד

500 עובדי התעשייה האווירית מילאו את הכפר ● גלריית ענק

כ-500 עובדי התעשייה האווירית בישראל בילו ביום שלישי אחרון בכפר-חב"ד, לרגל יום עיון מיוחד על הימים הנוראים וחשיבה יהודית. מדובר ביום עיון ראשון מסוגו שהם עורכים, כשהם שילבו זאת בסיור ב-770 ובפרדס האתרוגים. במהלך יום העיון נשאו לפניהם דברים דובר חב"ד הרב מנחם ברוד, הרב נפתלי ליפסקר, הרב יצחק ערד והרב טוביה בולטון. הביקור כולו אורגן בהצלחה על-ידי הרב מנחם לאטר מנהל בית 'אגודת-חסידי-חב"ד' בראשות הרב יוסף-יצחק אהרונוב ויו"ר ועדת דת-מורשת ישראל של תעשייה אווירית מר עופר גיפמן . אנו מגישים לכם גלריית ענק מהביקור המרשים

קרא עוד


770 שוקק חיים

שמונה קבוצות גימלאים בימים אחרונים בקרו ב770 לרגל חודש החגים, לתמונות לחץ על הכתבה.

קרא עוד

כפר-חב"ד: הוחל בסלילת כביש גישה לבית '770'

לאחר 20 שנה מאז נחנך בית '770' בכפר-חב"ד, הוחל היום (שני) בסלילת כביש חדש לבית '770', וחנייה מרווחת במקום. יצויין, כי לאחר השלמת בניית '770' שלח אחד מאברכי הכולל מכתב לרבי והתלונן על הדרך הלא נוחה שיש עד לכניסה ל-770. סלילת הכביש נעשית על ידי ועד כפר-חב"ד בראשות ר' בנימין ליפשיץ.

קרא עוד


מפגש ססגוני וייחודי עם חגי ישראל ב'770'

ממשיכים בתנופה, מועדוני גימלאים ,מרכזי יום, וארגונים, בעיצומה של הרשמה של ביקורים ב'770' ובכפר חב"ד לכבוד השנה החדשה ולקראת חודש החגים . תוכנית מלאה וגדושה של שמחה והנאה, במוקד הביקור: • סיור אוטובוס בכפר החסידי היחיד בעולם, הכפר משלב תורה עם עשייה רבגוניות. נצפה בישיבות והמוסדות החינוכיים לצד פרדסים ומפעלי חקלאות שונים. • ביקור בבית הרבי מליובאוויטש – העתק מבית מדרשו שבניו-יורק, ממנה ניצח על ממלכת חב"ד. • הרצאה מרתקת על החגים, בליווי סיפורים, גיטרה, ושירה – עם 'הרב הגיטריסט' מכפר-חב"ד. • מצגת מרגשת על חודש תשרי בחצר הרבי מליובאוויטש. • סיור בפרדס האתרוגים של כפר-חב"ד, בליווי הסבר להכרת עולם החקלאות על-פי ההלכה ומושגים הקשורים לשנת השמיטה (תשס"ח). • הגשת כיבוד קל (עוגות ,שתייה קרה וחמה ) - לפרטים נוספים בטלפון:03-9606402

קרא עוד


בחורים מאנ"ש ארה"ב בביקור ב'770'

בשבוע האחרון, הגיעה ארצה קבוצה של 50 בחורים מאנ"ש ■ במהלך שהותם בכפר-חב"ד, ביקרו הבחוריםבבית אגודת חסידי חב"ד '770', שם שמעו אודות ''770' מפי מנהל בית אגו"ח הרב מנחם לאטר ונכנסו לתפילה קצרה בחדר הרבי ולאחר-מכן ביקרו בפרדסי הכפר, שם למדו את הלכות שמיטה ועוד. .

קרא עוד

תמונת היום'

לקראת חודש החגים שבפתח, בית אגודת חסידי חב"ד בכפר חב"ד '770' בהנהלת הרב מנחם לאטר מתכונן לחודש החגים בשיפוצים נרחבים של הקומה ראשונה ב-770. במקום, ממתינים לביקורי אנ"ש, קבוצות ומשפחות, שיגיעו בחגים להתפלל, ללמוד ולבקר .

קרא עוד


קייטנות מזכרת בתיה, קטמון, ראשל"צ, באר שבע ותל אביב בביקור השבוע ב'770'

עשרות קבוצות ומשפחות רבות מנצלים את חופשת הקיץ ומבקרים בבית אגודת-חסידי-חב"ד '770' בכפר-חב"ד. מנהל בית '770', הרב מנחם לאטר סיפר כי המבקרים נהנים מתוכנית חוויתית המשולבת סיור באגפי בית '770'. בהדרכת הרב דניאל רוזנטל מאזינים הילדים לסיפורים מרתקים על הרבי, לומדים יחד ניגון חסידי, וקוראים את י"ב הפסוקים ומאמרי רז"ל .

קרא עוד

אגודת החרשים מירושלים בביקור ב'770'

אמש נערך, סיור מיוחד ומרגש, לקבוצה של 50 איש קשיי שמיעה, מהאגודת החרשים חיפה, הגיעו לסיור השגרתית בבית הרבי ובכפר חב"ד, במהלך כל הסיור מתורגמית לשפת החרשים ליוה הקבוצה , הסיור הסתיים בהצלחה גדולה, והאגודת החרשים הבטיחה להמשיך הפעילות במשך השנה.

קרא עוד

בפעם ה- 14 נחוגה הילולת "אור החיים" בכפר חב"ד

כולל 'אור-החיים' הקדוש זיע"א הקיים בכפר חב"ד מזה שנים רבות מקיים מדי שנה ביום ההילולא של רבי חיים בן עטר "אור החיים הקדוש" אירוע גדול לעילוי נשמתו ברחבת בית אגודת חסידי-חב"ד '770' בכפר חב"ד. גם השנה השתתפו באירוע המכובד רבנים ואישי ציבור חשובים. את האירוע הנעימו הזמר אביעד גיל וילד הפלא מידד טסה. מארגן ויוזם האירוע ר' יונתן אוחנה הודה לכל האורחים הרבים שבאו והשתתפו

קרא עוד


סטונדטים מרוסיה בהכירות עם חב"ד ב'770'

ביום ראשון השבוע, הגיעה לביקור בבית אגו"ח-'770' קבוצת סטודנטים מרוסיה. במהלך הסיור האזינו הסטודנטים להרצאה מפי מנהל בית '770' הרב מנחם לאטר על חייהם של חסידי חב"ד. הסטודנטים התעניינו ונענו לשאלותיהם, וצפו במצגת על ארץ ישראל הקדושה במשנת הרבי. הם נכנסו לתפילה ב'חדרו של הרבי', ורבים מהם הניחו תפילין בסיוע אברכי ה'כולל' הפועל במקום. הביקור בכפר-חב"ד ננעל בכריכיית 'רובר', ובפרדס האתרוגים של משפחת לוריא.

קרא עוד

אברכי כולל '770' מתאחדים ללימוד הלכות נדה למעשה

לאחרי לימוד בעיון של הלכות נדה בחודשים אחרונים בין אברכי כולל '770'-כפר חב"ד, התאחדו בשבועות אלו ללימוד מעשי בדני טהרת המשפחה עם הרב דב טברדוביץ, הלימוד יכלול שבעה מפגשים עם הרב טברדוביץ שבו האברכים ילמדו להביא הלימוד למעשה.

קרא עוד

מקורבים בית חב"ד גבעתיים בביקור ב'770'

בית אגודת חסידי חב"ד '770' בכפר-חב"ד אירח אמש קבוצת אורחים מבית חב"ד גבעתיים בהנהלת הרב יוסף יצחק בקרמן. לאחר דברי הסבר על ההיסטוריה של הבית שנבנה לפני עשרים ושתים שנה על פי בקשתו של הרבי מליובאוויטש כתעתיק למרכז חב"ד העולמי-770 בברוקלין, פנו האורחים לצפות בסרט וידאו על הרבי מליובאוויטש. האורחים כתבו פ"נ (=פדיון נפש) לרבי,חתמו הפ"נ הכללי לטובת מתפללי בית חב"דולעם ישראל בכלל ונכנסו להתפלל ב"לחדר של הרבי" , אשר שוחזר בדייקנות בדומה ל"חדרו של הרבי" בבית '770' בניו-יורק.

קרא עוד

כפר-חב"ד: השלוחים הביאו את מקורביהם להתוועדות ב-770

רבים מהשלוחים בישראל, הביאו את מקורביהם להתוועדות ולתפילה ב"חדרו של הרבי" בבית אגודת-חסידי-חב"ד '770' בכפר-חב"ד ביום ההילולא ג' בתמוז ■ בשעת ערב, התכנסו המקורבים לשיעור במאמר "ואתה תצווה" עם הרב דוד אבא זלמנוב, ולאחר מכן התפללו מעריב ב'חדר הרבי', שמעו דברי הסבר על '770' מפי מנהל בית אגו"ח הרב מנחם לאטר, כתבו פ"נ, וצפו במצגת על הרבי. המשך בכתבה מלאה

קרא עוד