חדשות

ב770 מביאים שמחת החג למאות יהודים - גלריה

הורים, סבים, סבתות ונכדים, ממשושבים בדרום הארץ בביקור מיוחד לחג הסוכות.

קרא עוד

יום פעילות לילדי בתי ספר - גלריה יצירה

לקראת חג הסוכות התכנסו הורים עם ילדיהם לביקור מיוחד בכפר חב"ד, במהלך סיורו בפרדס האתרוגים ובמטה של הדסים וערבות, למדו על החג הסוכות בבית מדרשו של הרבי-770, בנו במו ידיהם סוכות יחודיות וכן בשמים מאתרוג וצפורן ולסיום ברכו על הלולב .

קרא עוד

יום פעילות לילדי בתי ספר - גלריה פרדס אתרוגים

לקראת חג הסוכות התכנסו הורים עם ילדיהם לביקור מיוחד בכפר חב"ד, במהלך סיורו בפרדס האתרוגים ובמטה של הדסים וערבות, למדו על החג הסוכות בבית מדרשו של הרבי-770, בנו במו ידיהם סוכות יחודיות וכן בשמים מאתרוג וצפורן ולסיום ברכו על הלולב .

קרא עוד

שמחת בית השואבה המרכזית ב770 בכפר חב"ד

בכל אחד מימי חול המועד נערכים ליד בתי הכנסת בכפר חב"ד "שמחת בית השואבה". השמחה המרכזי יהיה במוצאי יום ד' של חול המועד, יום רביעי י"ט בתשרי תיערך ברחבת בית אגודת חסידי חב"ד - 770 בכפר חב"ד עם לייבלה ליפסקר ונמואל הרוש ● הרב מנחם לאטר מנהל בית אגו"ח-770 מזמין אתכם לשמחה הגדולה ● בתוכנית: 'משקה ופארבייסען' בסוכה הגדולה של 770, 'חדרו של הרבי' יהיה פתוח במשך הערב לרשות המבקרים.

קרא עוד

סוכה חדשה לבית אגו"ח יעמוד לרשות המבקרים - גלריה

סוכה הגדולה יעמוד לרשות הפוקדים לשמחת בית השואבה המרכזי וכן למבקרים לבית אגו"ח לקראת חג הסוכות, הרב מנחם לאטר מנהל בית אגו"ח אומר מפני חוסר מקום שבשנים שעברו בסוכה הקבועה ב770 החליטו השנה לבנות סוכה מורחבת לאלו שיפקדו השנה את המקום.

קרא עוד

בי"ס אור עציון בביקור ב770 לקראת החג

בתי ספר וגנים מכל רחבי הארץ ממשיכים לבקר בבית אגו"ח -770- בניהול הרב מנחם לאטר. התלמידים והתלמידות נהנים משעה של חוייה חסידי ורוחני ומתחזקים בהתקשרות לרבי נשיא דורנו במהלך הביקור מאזינים התלמידים והתלמידות לסיפור 770 , לומדים איך לכתוב פ"נ ניגונים ומתרגשים בכניסה ל'חדר הרבי' בתפילה והחלטה טובה' , לאחר הביקור ב770, התלמידים בקרו בפרדם האתרוגים של כפר חב"ד.

קרא עוד


מיוחד לחג! סיור בפרדס אתרוגים!

לקראת חג הסוכות, אנו מזמינים אתכם, למפגש ססגוני וייחודי עם חגי ישראל יום רביעי יב' תשרי 30/10 בשעה 13:00 בבית הרבי מיליובאויטש-'770'- ובפרדס האתרוגים בכפר חב"ד. המשמעויות, האווירה, הניחוחות, השמחה... לכתבה מלאה

קרא עוד


לשנה טובה תכתבו ותחתמו

צוות בית אגודת חסידי חב"ד מאחלים לתומכינו ולקוראינו הנאמנים ולכל בית ישראל - כתיבה וחתימה טובה, לשנה טובה ומתוקה, שנת שפע וברכה, והרמת קרן עם ישראל, שנת גאולה אמיתית על-ידי משיח צדקנו. ושנוכל לבשר תמיד אך ורק חדשות טובות.

קרא עוד


מפגש ססגוני וייחודי עם חגי ישראל בבית הרבי ובכפר חב"ד

ממשיכים בתנופה, מועדוני גימלאים ,מרכזי יום, וארגונים, בעיצומה של הרשמה של ביקורים ב'770' ובכפר חב"ד לכבוד השנה החדשה ולקראת חודש החגים . תוכנית מלאה וגדושה של שמחה והנאה, במוקד הביקור: • סיור אוטובוס בכפר החסידי היחיד בעולם, הכפר משלב תורה עם עשייה רבגוניות. נצפה בישיבות והמוסדות החינוכיים לצד פרדסים ומפעלי חקלאות שונים. • ביקור בבית הרבי מליובאוויטש – העתק מבית מדרשו שבניו-יורק, ממנה ניצח על ממלכת חב"ד. • הרצאה מרתקת על החגים, בליווי סיפורים, שירה וזימרה • מצגת מרגשת על חודש תשרי בחצר הרבי מליובאוויטש. • סיור בפרדס האתרוגים של כפר-חב"ד, בליווי הסבר להכרת עולם החקלאות על-פי ההלכה • כיבוד קל (אירוח בסוכה וברכה על ארבעת-המינים בחול המועדסוכות) - לפרטים נוספים בטלפון:03-9606402

קרא עוד

שר החקלאות התרשם בביקור בבית הרבי ובכפר חב"ד

שר החקלאות ופיתוח הכפר מר שלום שמחון וצמרת משרד החקלאות היו אורחי המועצה האזורית עמק לוד בראשות מר מנשה משה ור' בנימין ליפשיץ סגן ראש המועצה ויו"ר כפר חב"ד ● הם ביקרו בפרדס האתרוגים שם עמדו מקרוב על צורת הגידול, וכן בכוורת שניאורסון שם למדו על רדיית הדבש ● את סיום הביקור בככפר חב"ד חתמו בבית הרבי 770 שם קיבל את פניהם הרב מנחם לאטר מנהל בית הרבי והזדמנות זו צפו בווידאו מהרבי, התפללו בחדרו של הרבי, הניחו תפילין וקראו פרקי תהילים

קרא עוד

התוועדות ב770 עם הרב נחימובסקי

בליל שישי אחרון התוועד ב770 הרב מרדכי נחימובסקי רב שכונה בחולון יחד עם הרב יוסף טייב רב דיין , רב קהילה, ראש ישיבה ושליח חב"ד בעיר וינסן שבצרפת.

קרא עוד

בית חב"ד לדוברי צרפתית בביקור ב770

ב"ח לדוברי צרפתית בראשותו של השליח הרב חיים בוגנים ארגנו יחד עם הנהלת בית אגו"ח 770 , חוויה מיוחדת לקראת השנה החדשה, הרצאה על חודש אלול - בנושה המלך בשדה שמעו מפי מנהל בית אגו"ח הרב מנחם לאטר, לאחר מכן התיישבו לסעודת ר"ח .והתוועדות חסידית עם הרב שלום ברששת.

קרא עוד

נחתם ישיבת קיץ צעירי ליובאוויטש ב770

את היום האחרון של ישיבת הקיץ "צעירי ליובאוויטש" ערכו התמימים בכפר חב"ד. האוטובוסים שהגיעו מדימונה שם התקיימה הישיבה, הורידו את התמימים ברחבת בית אגודת חב"ד 770 שם התפללו תפילת מנחה ולאחריה יצאו בריקוד חסידי נלהב, לאחר מכן התאספו לצילום קבוצתי .

קרא עוד