חדשות

הנכם מוזמנים מפגש ססגוני וייחודי עם חגי ישראל בבית הרבי ובכפר חב"ד

ממשיכים בתנופה, מועדוני גימלאים ,מרכזי יום, וארגונים, בעיצומה של הרשמה של ביקורים ב'770' ובכפר חב"ד לכבוד השנה החדשה ולקראת חודש החגים . תוכנית מלאה וגדושה של שמחה והנאה, במוקד הביקור: • סיור אוטובוס בכפר החסידי היחיד בעולם, הכפר משלב תורה עם עשייה רבגוניות. נצפה בישיבות והמוסדות החינוכיים לצד פרדסים ומפעלי חקלאות שונים. • ביקור בבית הרבי מליובאוויטש – העתק מבית מדרשו שבניו-יורק, ממנה ניצח על ממלכת חב"ד. • הרצאה מרתקת על החגים, בליווי סיפורים, שירה וזימרה • מצגת מרגשת על חודש תשרי בחצר הרבי מליובאוויטש. • סיור בפרדס האתרוגים של כפר-חב"ד, בליווי הסבר להכרת עולם החקלאות על-פי ההלכה • סיור בכריכיה לאומנות יודאיקה מעור - הצצהאל תהליך הייצור של כריכות עור אומנותיות לספרי קודש . כיבוד קל (אירוח בסוכה וברכה על ארבעת-המינים בחול המועד סוכות) - לפרטים נוספים בטלפון:03-9606402

קרא עוד

תמונת היום

קייטנות מאור יהודה, רחובות, תל אביב ורמלה בביקור ב770.

קרא עוד

שגרירת אוסטרליה בישראל בבביקור ב770

שגרירת אוסטרליה ערכה היום (שלישי) ביקור מיוחד בכפר-חב"ד ● השגרירה התפעלה מהמוסדות והבטיחה לשוב בקרוב .

קרא עוד


סיעת האיחוד הלאומי: נפעל לסייע למינוי מפקחי חב"ד למוסדות

  • כתב COL כתב: col צילומים: ברלה שיינר
  • 06/08/2010
  • חדשות

סיעת האיחוד הלאומי סיירה היום (חמישי) בכפר חב"ד והתרשמה מעוצמת חב"ד והפעילויות המגוונות הננקטות על ידי שליחי וחסידי חב"ד. בסיור השתתפו יו"ר הסיעה ח"כ יעקב כץ (כצל'ה), ח"כ אורי אריאל וח"כ ד"ר מיכאל בן ארי ● חברי הכנסת הוזמנו לסיור ע"י אגודת חסידי חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב ● הסיור הינו חלק מפעילות הנעשית מול חברי הכנסת להכרה מעמיקה עם חב"ד

קרא עוד

גלריית היום ●770 כפר חב"ד

חגיגות ה-13 לקעמפ גן ישראל בכפר-חב"ד: אחרי ההצעדה המרשימה של ילדי הקעמפ ברחובות הכפר, התאספו כולם לאירוע חגיגי בבית 770. בתפריט: "מסדר", המנונים, שערות סבתא והרבה מצב-רוח , גלריית ענק .

קרא עוד

סטודנטים מברזיל וספרד ביום עיון רב רושם בבית אגו"ח-770

בשבוע האחרון, הגיעו ארצה קבוצה של 60 צעירים סטודנטים מפרויקט של "אספסו קא" אירגון הפועל בקרב סטודנטים במדינת ברזיל וספרד. בתוכנית הביקור שלהם בארץ, קיימו יום עיון מיוחד בבית אגודת חסידי חב"ד '770' בניהולו של הרב מנחם לאטר , במהלך היום שמעו הרצאה מפי הרב חיים הלוי בנימיני שליט"א מייסד ישיבת פטרופוליס שבברזיל שסיפר את סיפור חייו ונפתח שיחה בין הסטודנטים בשאלות ותשובות בנושאי אמונת ה', לאחר מכן דיבר הרב יהודה לוינזון שליח הרבי בברזיל בנושאי התקשרות לרבי. הרצאה מיוחדת בפורטוגזית דיבר הרב דניאל רוזנטל בנושאי שליחות בהגשמה אישית , לאחר מכן הוקרן סרט מיוחד בפורטוגזית על הרבי ותנועת חב"ד, ולאחר מכן הצעירים כתבו פ”נ לרבי והחליטו החלטות טובות בכניסתם לחדר הרבי כשלסיום הביעו את התרגשותם מהביקור ב770 בזה שקיבלו את הכח ואת ההזדמנות להתחזק בקיום תורה ומצוות. בראש הקבוצה עמדו שלוחי הרבי הרב משה ליברסון ור' יוסף כפיף שהודו לרב מנחם לאטר מנהל בית אג''ח על יום העיון הגדוש שבטח ישאיר רושם עז על כל המשתתפים.

קרא עוד

בחורי ישיבה מארה"ב בביקור ב770

עשרות בחורי ישיבה שהיגיעו לביקור בימים אחרונים בארץ, בקרו בבית אגו"ח-770, במהלך הביקור האזינו להרצאה מפי מנהל בית אגו"ח-'770' הרב מנחם לאטר על ההוראות המיוחדות של הרבי לבניית 770. הבחורים התעניינו ונענו לשאלותיהם, צפו במצגת על הרבי ונכנסו לתפילה ב'חדר הרבי'.

קרא עוד

לומדים על בית המקדש ב770

לאור הוראת הרבי מילובאוויטש ללמוד במיוחד בימים אלו, ימי בין המצרים, את חלקי התורה העוסקים בגאולה ובבנין בית המקדש, התקיים ב770 לימוד הרצאה בשילוב מצגת אור קולי על בהמ"ק השלישי שיבנה במהרה בימינו שנמסר ע"י הרב מנחם לאטר מנהל בית אגו"ח כפי שהוצג ע"י האומן הרב דב לבנוני, בין המשתתפים נשי ובנות חב"ד מירושלים.

קרא עוד

בקיץ הזה עשרות קייטנות בביקור ב770 - גלריה

חופשת הקיץ הארוכה מנוצלת על-ידי עשרות קייטנות לחוות תוכנית קיץ חוייתית וחסידית בבית אגו"ח-'770' בכפר-חב"ד. מנהל בית '770' הרב מנחם לאטר מספר כי "המבקרים נהנים מחווייה חסידית המשולבת סיור באגפי בית '770', לצד תוכנית המיוחדות המעוררות השראה באוירה חסידית והתקשרות לרבי .שיאו של הביקור הוא תפילה ב"חדרו של הרבי". המבקרים מקבלים החלטה טובה וקוראים במקום פרקי תהילים ומקבלים עול מלכות שמים. לפרטים בטל:03-9606402

קרא עוד

ילדי ת"ת חב"ד תל אביב ערכו סיום מסכת ב-'770'

ילדי תלמוד תורה חב"ד תל אביב ערכו ביקור בבית אגודת חסידי חב"ד 770 בכפר-חב"ד, וערכו בו מסיבת סוף שנה וסיום מסכת. הילדים כתבו מכתב לרבי, צפו בסרט וידאו מהרבי, ולפני עריכת הסיום נכנסו לתפילה ב"חדרו של הרבי"

קרא עוד

לראשונה בחב"ד: יום עיון כלכלי לאנ"ש ● הפרטים

לראשונה בחב"ד יום עיון כלכלי לאנ"ש. זה עתה נמסר כי בעוד שבועיים ייערך על ידי אגודת חסידי חב"ד באה"ק יום עיון כלכלי בנושאים בוערים ● יום העיון ייערך ביום ראשון י"ד אב באולם הת"ת בכפר חב"ד וילובנו בו נושאים רבים: איך ניתן להתפרנס בכבוד, ניהול חשבון הבנק ועוד ועוד.

קרא עוד


אלפים בהילולת "אור החיים" בכפר-חב"ד; גד אלבז הופיע ● גלריה

אלפים מכל רחבי הארץ השתתפו השבוע בהילולא "אור החיים" המסורתית שנערכה בכפר-חב"ד, מול רחבת בית 770 ● בבימת הכבוד ישבו רבנים, מקובלים ומשפיעים מקהילות אנ"ש ● הזמר גד אלבז שימח את ההמונים בניגוני חב"ד ● האירוע מאורגן כמידי שנה על-ידי כולל 'אור-החיים' בכפר-חב"ד של בית-הכנסת לעולי מרוקו בראשות ר' שמעון אוחנה ● בארגון האירוע נטלו חלק מנהל בית אגודת הכולל הרב מנחם לאטר בית אגו"ח הרב יונתן אוחנה מנהל ויוזם הכולל שבבית-הכנסת ואחיו ר' גרשום אוחנה.

קרא עוד

יום שכולו 'התקשרות' בבניין 770 בכפר-חב"ד ● גלריה

  • כפר-חב"ד, היום | צילום: מאיר אלפסי, שטורעם
  • 17/06/2010
  • חדשות

זרם הפוקדים את בניין 770 בכפר-חב"ד, לא פסק היום לרגע. אנשים מכל גווני הקשת, על נשיהם וטפם באו להעתיר תפילה בהעתק חדרו של הרבי. על הפעילות ניצח מנהל הבניין, הרב מנחם לאטאר

קרא עוד

ג' תמוז בבית '770': 'ראלי' לילדי הכפר ● גלריה

בצהרי יום ההילולא ג' תמוז נערך למרגלות בית אגודת חסידי חב"ד '770' בכפר חב"ד 'ראלי' לילדי הכפר. הפעילות נערכה ביוזמת אירגון צבאות שעל ידי ועד כפר חב"ד בהנהלת ר' שחר שאער. את הראלי הנחה ר' מענדל קרסיק, ובמהלכו נשאו דברים רבו של כפר חב"ד הרב מרדכי שמואל אשכנזי, ר' עמרם מלכא שסיפר על הרבי והרבנית נ"ע, ור' יוסי ועקנין שסיפר כיצד ספר החת"ת הציל את חייו בזמן מלחמת לבנון השנייה. בראלי השתתף גם הנגיד ר' גבריאל בוגזלו

קרא עוד

תמונות היום

יום עיון והעשרה של חיילי ומשקי דת נערך השבוע (יוס ראשון) בבית אגו"ח - 770. הביקור נפתח במסדר החיילים ליד בית אגו"ח - 770 ולאחר מכן האזינו החיילים להרצאה מפי הרב מנחם לאטר מנהל בית אגו"ח שעסקה ברעיון השליחות במשנת חב"ד ● החיילים צפו בסרט וידאו על הרבי, התפללו ב'חדר הרבי' ולסיום פנו לביקור בכריכיית רובר בכפר-חב"ד.

קרא עוד

חדר הרבי יהיה פתוח לרגל ג' תמוז

בהתקרב היום הגדול והקדוש ג' בתמוז, שיחול ביום שלישי , מודיעה הנהלת בית '770' בכפר-חב"ד כי ביום זה יהיו 770 ו'החדר של הרבי' פתוחים לקהל הרחב לתפילה, לכתיבת פ"נ (פדיון נפש), וללימוד תורת הרבי נשיא דורנו, ובכדי לחזק את רגש הגעגועים ולהתעורר בקבלת החלטות-טובות בהתקשרות אמיתית לרבנו נשיאנו ובקיום הוראותיו הקדושות.

קרא עוד

מרכזי יום בביקור בבית הרבי

מרכזי יום מאשקלון, נתניה ובת ים בביקור בבית הרבי

קרא עוד

בית '770' אירח יום עיון והעשרה לקציני פלוגת "חינוך והצלה"

יום עיון והעשרה לקצינים בכירים של פלוגת "חינוך והצלה" של פיקוד העורף נערך היום (שני) בכפר-חב"ד על ידי מנהל בית אגו"ח 770 הרב מנחם לאטר, ביוזמה משותפת של הרב משה שילת והרב אריק מלכיאלי. הביקור נפתח בבית אגו"ח - 770 שם האזינו האורחים להסבר על מהות הבניין וצורתו מפי הרב לאטר. הרב מנחם ברוד דיבר על מפעל השליחות ובהמשך הוקרן וידאו על הרבי. הביקור נחתם בסיור בפרדס האתרוגים ובקמפוס "אור שמחה".

קרא עוד