חדשות

חגיגת טו בשבט ב770

לרגל טו בשבט קבוצות מבקרים נהנו מטקס טו בשבט, במהלך הביקור, האזינו לניגוני חב"דשנגע ללב וחידר לנשמה, לאחר מכן התישבו מסביב לשולחן ערוך מכל הפירות מז' המינים, הרב מנחם לאטר מנהל בית אגו"ח 770 הנחה את הטקס ודיבר על מהות טו בשבט בחיי היום יום , לאחר מכן בירכו כולם יחד על הפירות כפי הסדר הכתוב בתורה .

קרא עוד

י' שבט בבית 770: אלפי ילדים התקשרו לרבי

אלפי תלמידים, מבתי ספר, תלמודי תורה, גנים, לצד אנ"ש, ויהודים מכל הגוונים והסוגים נהרו לבית אגודת חסידי חב"ד '770' בכפר חב"ד, בהנהלת הרב מנחם לאטר, לרגל היום הקדוש י' שבט. המבקרים הרבים, התעוררו ברגש חסידי ובהתקשרות לנשיא דורנו. הם כתבו פדיון נפש, צפו במראות קודש, ונכנסו לתפילה ולקבלת החלטה טובה בחדר הרבי. קבוצות התלמידים אף נהנו מסיור מודרך ב'770'. בשבת קודש י' שבט נהר הציבור להתפלל בחדר הרבי ולשפוך את ליבו

קרא עוד

השר בן-אליעזר: "בכל מקום בעולם אני רואה את חב"ד" ● גלריה

שר התעשייה המסחר והתעסוקה, בן בנימין בן-אליעזר, עם הצוות הבכיר במשרדו באו אתמול לביקור מיוחד בכפר-חב"ד, כאורחי אגודת חסידי חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב ● הביקור נערך לאחר סדרת מגעים בין נציגי אגו"ח לבין צוות המשרד, שבהם הועלו הצרכים של כפר-חב"ד וכלל מוסדות חב"ד בענייני תעסוקה ומעונות לילדי אימהות עובדות ● בסיום הביקור הצהיר השר: "חב"ד בעיניי היא דוגמה מושלמת לאהבת-ישראל אמיתית. בכל מקום שאני נוסע בעולם, אני רואה את העבודה הנפלאה והחשובה של שליחי חב"ד"

קרא עוד

חגיגה מרגשת בכפר-חב"ד: יתומים חגגו בר-מצווה ● גלריה

מחזה מרגש בכפר-חב"ד: עשרות ילדים יתומים חגגו בר-מצווה באירוע מיוחד ● אליהם הצטרפו בני המשפחו ומנהלי "המוסד לביטוח לאומי". לכתבה מלאה.

קרא עוד

תלמידי בית ספר סיני מפריז בביקור רב רושם ב770 בסימן התקשרות לרבי

בשבוע האחרון, הגיעו ארצה קבוצה צעירים מבית ספר סיני מפריז מפרויקט של "מסע". בתוכנית הביקור שלהם בארץ, קיימו יום ביקור מיוחד בבית אגודת חסידי חב"ד '770' , במהלך היום שמעו הרצאה מפי הרב מנחם לאטר על מהות '770', לאחר מכן הצעירים כתבו פ”נ לרבי והחליטו החלטות טובות בכניסתם לחדר הרבי כשלסיום הביעו את התרגשותם מהביקור ב770 בזה שקיבלו את הכח ואת ההזדמנות להתחזק בקיום תורה ומצוות.

קרא עוד

אלפים ביקרו בחנוכה בבית '770' בכפר-חב"ד ● תמונות

אלפים ביקרו במהלך ימי החנוכה בבית אגודת-חסידי-חב"ד '770' בכפר-חב"ד בחגיגת חנוכה המסורתית ● המבקרים נהנו מתוכנית מיוחדת שהפיק צוות בית '770' בניהולו של הרב מנחם לאטר שכללה: טקס הדלקת נרות-חנוכה, הרצאה מרתקת על חנוכה בליווי שירה וזימרה וסיפורים, מצגת מיוחדת על ניסים "בימים ההם בזמן הזה", כתיבת מכתב לברכה, תפילה ב'חדרו של הרבי', פעילות יצירה לילדים, סופגניות וכיבוד קל, בהזמנות זו גם נצלו למבצע תפילין, אות בספר תורה, ונרות שבת קודש. לסיפור המלא

קרא עוד

הסערה גם ב-770: הרבנים גופין וטייב התוועדו

יותר מ-200 חסידים מכפר חב"ד ומכל הארץ, פתחו אתמול (מוצ"ש) את יום הבהיר ה' בטבת בהתוועדות 'דידן נצח' מיוחדת עם המשפיע הרב מיכאל טייב מכפר חב"ד. הרב טייב עורר את לבבות מאות החסידים בדברי התעוררות מלאי רגש ושמחה אמיתיים. "במה אנו חסידים? בזה שהרבי הוא הראש שלנו, הוא חלק מכולנו", אמר הרב טייב באחד הרגעים. בהמשך עורר את הציבור ללמוד את השיעור היומי ברמב"ם. ההתוועדות אופיינה בשמחה מתפרצת ובריקודים סוערים. בשעה 1:00 אחרי חצות הלילה הצטרף המשפיע הרב קטן להתוועדות, ושעה לאחר מכן גם הרב זלמן גופין שהגיע בראש תלמידי הישיבה המרכזית בכפר חב"ד לרקוד לכבוד חג הספרים

קרא עוד

אלפי מבקרים בבית אגו"ח - 770

מאות קבוצות מרחבי הארץ מבקרים בבית אגו"ח 770 בכפר חב"ד בתקופה אחרונה, ונהנים מתוכנית חסידית חווייתית, בהם לומדים על משמעות של רבי ותורת חסידות, מאזינים לתוכנית מוזיקאלי של ניגוני חב"ד, צופים במצגת מרגשת על הרבי, כותבים פ"נ, ונכנסים לתפילה וברכה ב'חדר הרבי', הרב מנחם לאטר מנהל בית אגו"ח מוסר לשטורעם שאי אפשר לתאר את הרושם הרב שמשאיר ביקור זה על המבקרים, ובהזדמנות זו קורא למנהלי בתי חב"ד ומוסדות חב"ד לנצל את השפעה ואת התועלת של ביקור זה בנחלתו של הרבי כדי לקרב לקשר עוד יהודי לרבי, נשיא דורנו.

קרא עוד

ישיבת ערב לילדי כפר חב"ד ב'770'

זה כבר 3 שנים ברציפות שמדי יום ביומו בשעות הערב בין 18:45 ל19:30 כל מי שפוקד את בית אגו"ח 770, מבחין בקבוצה של כ40 ילדים המגיעים לתוכנית ישיבת הערב שבו לומדים הילדים משניות, תניא וגמרה בעל פה לאחר הלימוד הילדים נבחנים ע"י תלמידי ישיבת תומכי תמימים המרכזי, התמים מנדי מרינובסקי, דובער ביר ושמריהו קובצ'יק, בסוף הלימוד הילדים מקבלים ממתקים ובסיום כל תקופה נערך מסיבת סיום שבו מחלקים ספרי קודש ופרסים יקרי ערך לילדי הכפר שמשתתפים.

קרא עוד

כך התוועדו בבית אגודת חסידי חב"ד 770 בכפר-חב"ד

לרגל יום הבהיר ט'–יו"ד בכסלו, חג הגאולה ויום ההולדת והסתלקות של כ"ק אדמו"ר האמצעי נ"ע, נערכה אמש (שלישי) התוועדות בבית אגודת חסידי חב"ד 770 בכפר-חב"ד, בהשתתפות עם מאות מתושבי הכפר והסביבה עם המשפיע הרב יוסף יצחק גנזבורג משפיע בישיבות תו"ת נחלה וקרית גת. ההתוועדות נמשכה שעות ארוכות ובמהלכה קיבלו המשתתפים החלטות טובות. הרב מנחם לאטר מנהל בית אגו"ח מוסר לשטורעם שלאחרונה יש התעוררות מיוחדת בקרב אנ"ש לבוא לנחלה של נשיא דורנו, שמכאן החלטות טובות שמתקבלות, מקבלים משנה תוקף מיוחד, וקורא לציבור לבוא להתוועד להתפלל, ולשפוך את הלב עד שנזכה לראות את הרבי.

קרא עוד

חוגגים עם החומש ב770

חלק מבתי הספר החליטו השנה לשלב את חגיגות החומש שמופעלת על ידי צעירי חב"ד בביקור ב770. הילדים מלווים בצוות המורים ובמספר הורים ונכנסים לבנין 770 שם צופים בוידיאו של הרבי, כותבים פ"נים לאחר מכן נכנסים הילדים ל'חדר של הרבי' קוראים תהילים, נותנים צדקהומקבלים החלטה טובה.

קרא עוד

סגן השר הדרוזי חושף: החופה של החב"דניקים בלבנון ● בלעדי

אורח לא-שגרתי הגיע היום לכפר-חב"ד: סגן השר לפיתוח הנגב והגליל וחבר-כנסת מטעם "הליכוד", איוב קרא ● עמדותיו בעד ארץ-ישראל השלימה, מדהימות ומפתיעות בכל פעם מחדש ● למרכז התקשורת החב"די - COL הוא העניק ראיון וידאו מיוחד, בו סיפר מהיכן הוא שואב את עמדותיו הימניות ומה הקשר של משפחתו ל"יתרו" ולשבטים האבודים ● בראיון למנחם כהן הוא חושף היכן הכיר את חסידי חב"ד, לראשונה: בעיצומה של מלחמה בלבנון, לפני עשרות שנים ● וגם: לא תאמינו כיצד קוראים לעוזרו הצמוד, הדרוזי ● מיוחד ל'מגזין

קרא עוד

יוצאים לדרך: החלה בניית ספריית הענק בית אגו"ח 770 ● תיעוד

מקיימים את הוראת הרבי: פחות משנה לאחר ההחלטה על הקמת ספריה בבית 'אגודת-חסידי-חב"ד' - 770 בכפר-חב"ד, החלו השבוע בעבודות לסיפור המלא

קרא עוד

בית השואבה ב770 ● גלריית ענק

שבוע עמוס של שמחות בית השואבה בכפר חב"ד, אמש השמחה לרחבת בית אגודת חסידי חב"ד -770 בניהולו של הרב מנחם לאטר.דוד סיטבון שר, לייבלה ליפסקר ניגן.

קרא עוד

הנכם מוזמנים לשמחת בית השואבה ב770 בכפר חב"ד

בכל אחד מימי חול המועד נערכים ליד בתי הכנסת בכפר חב"ד "שמחת בית השואבה". שמחת בית השואבה ב770 יהיה ביום ראשון ג' של חול המועד,ויום רביעי ד' של חול המועד סוכות ותיערך ברחבת בית אגודת חסידי חב"ד - 770 בכפר חב"ד עם לייבלה ליפסקר ואראלה ליפסקר ● הרב מנחם לאטר מנהל בית אגו"ח-770 מזמין אתכם לשמחה הגדולה ● בתוכנית: 'משקה ופארבייסען' בסוכה הגדולה של 770, 'חדרו של הרבי' יהיה פתוח במשך הערב לרשות המבקרים.

קרא עוד

בסיסמה תשובה, ותפילה, וצדקה הילדים מגיעים ב770- גלריה

לקראת יום כיפור ילדי בי"ס אור אבנר ערכו סיור ב770 בסיסמה תשובה, תפילה וצדקה. התוכנית המרגשת שנחקק בלב הילדים המשמעות של יום כיפור, כלל סיור מודרך ב770, כתיבת פ"נ לרבי, צפייה בוידיאו חודש תשרי במחיצת הרבי, קבלת החלטה טובה, נתינת צדקה ותפילה בחדר ברבי.לסיום הודו התלמידים למנהל בית אגו"ח הרב מנחם לאטר כשהם מלאי התרגשות מהביקור המיוחד.

קרא עוד

מעל מאה אלף קוראים,התוועדו על בית אגו"ח -770

המקומון הידוע גל גפן המחולק בכ100000 עותקים באיזורי בת ים, חולון, ראשל"צ, מודיעין רחובות ועוד, מפרסם ב4 שבועות אחרונות על הנעשה בבית אגו"ח 770, כפר חב"ד,בכתבה שנכתבה לציבור הרחב, נכתב- שבית אגו'' ח 770 מזמין את הציבור הרחב לבוא, להכיר, להתרשם להתוודע מקרוב אל עולמה המרתק של חסידות חב''ד ,ולשלוח בקשת ברכה לרבי מליובביץ לקראת השנה החדשה . הרב מנחם לאטר מנהל בית אגו"ח מספר שלאחרונה חל עלייה גדולה במספר המבקרים ב770 כאשר אנשים אומרים לנו תמיד ראינו את בניין 770 מכביש מספר 1 ולא היו מודעים שניתן להכנס ולקבל חוויה כזאת, ולכתוב מכתב לרבי, ולשאת תפילה, וכו'..

קרא עוד

חוויה חסידית לקראת חג הסוכות ב770

לקראת חג הסוכות מאות ילדים באו לחוויה בלתי נשכחת בבית אגו"ח 770, הסיור שהתחיל ב770 שבו התלמידים נכנסו לאווירה של בית חיינו כששמעו על היחס המיוחד של הרבי ל770 בכפר חב"ד, כתבו פ"נ ונכנסו לתפילה ולהחלטה טובה בחדר הרבי. בהמשך יצאו התלמידים לסיור בפרדסי אתרוגים בכפר חב"ד, ולמדו מקרוב אודות ההלכות ועל הטיפול המיוחד הקשור באתרוגים, ערבות והדסים הגדלים בשטח הפרדס, לאח"מ התלמידים נהנו מפעילות יצירה אוריגינלי שבו כל אחד עשו בשמים עם אתרוג וציפורן. הרב מנחם לאטר מנהל בית אגו"ח מוצה הזדמנות זו להזמין את הציבור לבוא ל770 ולהנחיל לתלמידים את המצוות בצורה חוייתית.

קרא עוד

הכנה חסידית לקראת ראש השנה ב770

כהכנה לר"ה כ550 תלמידים באו במיוחד בשבוע אחרון ל770 בכפר חב"ד, נחלה לנשיא דורנו באה"ק, לכתוב פ"נ לרבי, במהלך שהותם ב770 תלמידי הבי"ס נכנסו לאווירה של בית חיינו כשכל התוכנית חדור בהתקשרות לרבי, בין הדברים האזינו מפי מנהל בית אגו"ח הרב מנחם לאטר הרצאה בנושה תשרי אצל הרבי, צפו במראו קודש, סיירו ב770 והכירו מקרוב את המקומות שבו נפגשו חחסידים עם הרבי, כתבו פ"נ לרבי ועוד, הפעילות נעשתה ברצינות כשכל אחד מהתלמידים מקבל על עצמו החלטה טובה, לסיום התלמידים נכנסו ברגש גדול לחדר הרבי לתפילה עבור שנה טובה.

קרא עוד

תמונת היום ● 770 כפר חב"ד

מבקר המדינה, מר מיכה לינדנשטראוס, ערך היום (שני) ביקור מיוחד בכפר-חב"ד, כאורח אגודת חסידי חב"ד בארץ הקודש. האורח ופמלייתו ערכו ביקור בבית אגודת חסידי חב"ד '770', במוסדות החינוך השונים, במעון ילדי צ'רנוביל, בפרדס האתרוגים, ובכוורות שניאורסון

קרא עוד